3 kişilik oda

Özgüven Erkek Öğrenci Yurdu 3 kişilik oda kişilere özeldir. Tüm olanaklardan diğer erkek öğrenciler ile aynı derecede faydalanabilmektedir.  Odaların içerisinde herkesin kendisine ait Sandalye, Masa, Kitaplık, Buz dolabı, Televizyon, sınırsız internet, 24 saat sıcak su vardır.

Öncelikle, 2011-2012 eğitim öğretim döneminde bu sektöre ilk adımı atarken hedefimiz. Ülkemizin her köşesinden daha kaliteli eğitim alabilmekdir. Ailelerini, alıştıkları yaşamı geride bırakarak Ankara’ya gelen gözbebeğimiz yavrularımızın önce ÖZGÜVEN ‘le, sonra KONFOR ‘la kalabilecekleri mekanlar oluşturmak sureti ile gençlerimizi eğitim dönemleri boyunca desteklemek ve onlara KALİTELİ hizmet sunabilmekti

Ulus’ta merkezi konumda bulunan Erkek Öğrenci Yurdumuz  1, 2, 3,4 ve 3  kişilik oda larda sahiptir. Diğer odaların içerisinde de Sandalye, Masa, Kitaplık, Buz dolabı, Televizyon, sınırsız internet, 24 saat sıcak su vardır.

Açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, 24 saat çay, çamaşırhane, Asansör, TV odası, Etüt odası, Dinlenme odası, Mescit Yurdumuzu diğer yerlere göre ön planda tutuyor.

Öncelikle, Özgüven Erkek Öğrenci Yurdu Temizliğe ‘de çok önem vermektedir başka bir deyişle toplu kullanım alanları gün içerisinde sürekli çalışanlar tarafından temizlenirken, 

3 KİŞİLİK ODA TEMİZLİĞİ  VE DEZENFEKTE GÜNLÜK YAPILMAKTADIR.

Ulus Metro, Akm metroya, minibüs, otobüs gibi toplu taşımalarına. Spor tesisleri parklara ve merkezi yerlere çok yakındır. merkezi konumda bulunur. Hatta, 24Saat kameralı güvenliğiyle, parmak izi girişiyle üst düzey güvenlik sağlamaktadır.

Ayrıca Yurt Kuralları. Yurt Özellikleri.  sayfalarımızdan veya Galerimizden  hakkımızda daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Kızılay, Ulus, Ankara’da Erkek Öğrenci Yurdu arıyorsanız doğru adrese geldiniz. 

Bugün ” Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. ” ilkesinden yola çıkarak Ankara’nın en yüksek öğrenci yoğunluğu olan bölgede kararlılığımızdan vazgeçmeden hizmetlerimize devam ediyoruz.

Özgüven Erkek Öğrenci Yurdu Çağdaş yönetim anlayışı ile üniversite kampüslerine yakın konumlarda. Tamamen yenilenmiş sağlam binalarda, otel konforunda. Aile sıcaklığında rahat ders çalışma imkanı sağlayarak  konaklama hizmeti vermektedir.

Yurdumuz T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmaktadır.

Bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir.

Bu yüzden, izimle öğrenciler mutlu, aileler huzurlu.

Tüm enerjimiz ve vizyonumuz ile sizler için varız çünkü,hep daha iyisi için çalışacağız.

Tez Ödev Tercüme Bürosu