Aklınız Evladınızda Kalmasın sloganı ile yola çıkarak,  eğitim sektöründe edindiğimiz 25 yıllık deneyim ve uzmanlığı öğrenci yurtlarına taşıyoruz. Ankara’da yurtlar arasında ön plana çıkan Özgüven yurtları güven, konfor, temizlik, hijyen ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

 

Ülkemizin her köşesinden daha kaliteli eğitim almak amacıyla ailelerini, alıştıkları yaşamı geride bırakarak Ankara’ya gelen gözbebeğimiz yavrularımız için önce GÜVEN sonra Konfor ve huzurlu bir ortamda kalabilecekleri mekanlar oluşturmak suretiyle ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Ankara Ulus Özel Özgüven Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdunu 2021 yılı Şubat ayında devir almış tefrişatını yenileyerek evlatlarımıza daha kaliteli yaşam alanı oluşturmuş bulunmaktayız.

 

Üniversitelerde öğrenim gören öğrencilerimize tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeliyle evlerindeki huzuru, uygun çalışma ortamlarını ve kendilerini geliştirecek ortamları sunmakta, bunun yanında öğrencilere maksimum konforu yaşatmaktadır.

 

Yurdumuzda, 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera ve elektronik parmak izi ve kartlı geçiş sistemi ile sağlanmaktadır.

 

Özgüven Erkek Öğrenci Yurdu hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı özel yurt olarak hizmet vermektedir.